Чому ми?

Чому ми?

Чому ми? 

Основні причини вивчати мову з нами:

1) Професійний викладацький склад

 

Наші викладачі — професійні філологи з високим рівнем кваліфікації та досвідом роботи. У школі вам викладають як українські фахівці, так і носії мови (native speakers).

 

2) Ефективні методики викладання

 

У нашій роботі ми використовуємо комунікативну методику, яка є найефективнішим і найшвидшим способом, що дозволяє вам заговорити іноземною мовою. Також ми намагаємось використовувати все найкраще, що є у класичній академічній методиці.

Спеціально створені під кожну категорію слухачів програми містять найважливіше для того, щоб після закінчення курсу не виникло відчуття дарма витраченого часу, зусиль та засобів. Наші методики викладання засновані на міжнародних стандартах Оксфордського та Кембриджського університетів, тому навчання буде комфортним для тих, хто починає вивчення англійської з нуля, і для тих, хто хоче швидко удосконалити англійську.

3) Сучасні навчальні матеріали

Для кращого результату ми запропонуємо навчальні матеріали провідних британських видавництв Oxford, Cambridge. Крім основного підручника у процесі навчання використовується ще безліч корисних аудіо-, відео- та візуальних матеріалів.

4) Тільки невеликі групи чи індивідуально

Невелика кількість студентів у групах (2-6) дозволяє приділити кожному з вас потрібну кількість уваги для досягнення найкращих результатів. Індивідуальні заняття дозволяють вибирати найбільш зручний графік і тривалість занять.

5) Доступна вартість навчання з можливістю помісячної оплати

Розуміючи, наскільки це важливо, ми намагаємося запропонувати вам дійсно доступну вартість з можливість помісячної оплати.

6) Додаткові можливості

Участь у розмовних клубах (Speaking Club) з викладачами-носіями мови, перегляд фільмів англійською з подальшим обговоренням (Cinema Club), ресурси власної бібліотеки – все для досягнення вами найкращого результату!

7) Зручне розташування

Ми знаходимося в центрі м. Кропивницького, за 2 хвилини ходьби від площі імені Героїв Майдану.

Ми допоможемо вам вивчити іноземну мову!

Call Now Buttonзателефонувати