Підготовка до ЗНО та ДПА

Шановні батьки!
Звертаємось до Вас, тому що розуміємо, що рішення про те, де Ваша дитина готуватиметься до такого відповідального для нього кроку як зовнішнє тестування, залежить виключно від Вас. Ми готуємо дітей  до цього тесту не перший рік, і хочемо відзначити, що тести є складнішими завданнями, які не завжди по зубах навіть шкільному викладачеві. Виходячи з цього, шкільної (навіть відмінної) підготовки все одно не вистачить, і чим раніше Ви переймаєтесь цим питанням, тим більше шансів буде у дитини отримати гарний результат.

Тести розраховані на відмінне знання всього курсу граматики, та окрім просто завдань на перевірку окремих граматичних знань, містять об’ємне творче письмове завдання, де студент має продемонструвати свій рівень.

Отже, щоб забезпечити дитині достатньо часу на підготовку та зберегти її нервову систему від систематичних недосипань у прагненні вивчити всі за 2 місяці, ми рекомендуємо починати серйозні систематичні заняття раніше. У цьому випадку дитина отримає ґрунтовні систематизовані знання граматики, багатий словниковий запас та легкість у спілкуванні.

Оптимальний графік при підготовці до зовнішнього тестування: 2-3 (залежно від вихідного рівня) заняття на тиждень по 60 хвилин інтенсивної підготовки у групі до 4 осіб.

Call Now Buttonзателефонувати