Німецька мова для дітей та дорослих

Курси німецької мови для дітей та дорослих

Наші курси проводять навчання німецької мови для дітей та дорослих різних вікових груп.

Німецька сьогодні – це не забаганка, а сучасна потреба.

Вивчення німецької мови

Сьогодні у світі дуже велика кількість людей білінгвів і трилінгвів (однаково володіють двома-трьома мовами). Це викликано великою кількістю сімей іммігрантів, які проживають у різних країнах світу. Тому знання твух-трьох мов у країнах стає загальноприйнятою нормою. Зараз у Європі не тільки на високооплачувану та престижну, але й на просту, не потребує високого рівня освіти роботу, беруть людей, які знають дві мови та більше. Викликано це тим, що люди, які з дитинства володіють двома-трьома мовами, мають більш розвинену свідомість, широкий світогляд, і є контактними. Тому таким людям простіше адаптуватися до нової країни з новими порядками.

Але що робити, якщо ви виросли в Україні, а іноземні мови знає тільки зі шкільної програми? Адже вам хочеться, щоб перед вами було відкрито світ? А для цього ви повинні володіти другою міжнародною мовою дипломатії, бізнесу та науки – німецькою мовою. На тому ж рівні, що й рідним.

Курси вивчення німецької мови для дітей та дорослих у Центрі вивчення іноземних мов «Britannica» допоможуть подолати головний бар’єр XXI століття – мовний. Вивчати мову (як перший, так і всі наступні) з дитинства набагато простіше, і вона краще засвоюється, ніж у дорослому віці, але це не панацея.

Розроблений нашими педагогами курс враховує всі інтереси та бажання дітей та дорослих. Це не похмуре «зубрення» навчального матеріалу, а освоєння мови за комунікативною методикою, із застосуванням ігрових елементів, переглядів цікавих фільмів та передач, використанням навчальних пісень, прочитанням книжок та журналів. Але головне – постійне спілкування німецькою мовою. Таким чином, у вас з’явиться велика розмовна практика, чудове сприйняття на слух, знання граматики, великий словниковий запас, навички читання та письма.

Ваша дитина і Ви з легкістю переходите з мови на мову!

Call Now Buttonзателефонувати