Англійська для дітей та школярів

Англійська для дітей

Захоплюючі іноземні підручники
Веселі та цікаві уроки
Навчання у групах (від 2-х до 5 чол.)
Індивідуальне навчання
Вік: від 4-х років
Групи різного рівня, що комплектуються за результатами тестування (безкоштовно)

Вивчення англійської мови у віці 4-6 років

У 4-5 років дитина продовжує освоювати свою рідну мову, і в той же час у дитини існує вже досить широкий діапазон слів і понять, щоб накладати їх на слова і поняття в англійській мові. З іншого боку, дитина також здатна більш тривалий час утримувати увагу і концентруватися на виконанні одного завдання.

Це найкращий час для закладання таких простих, і в той же час необхідних понять як дієслова руху, назви тварин і предметів, кольори, часи року, члени сім’ї, продукти харчування, геометричні фігури а також рахунок до 10-20 і запам’ятовування окремих стійкий. У «Britannica» основна увага приділяється розмовній мові – головним чином, щоб пробудити у дитини впевненість у тому, що вона може розмовляти англійською мовою. У 4-5 років дитина вже може говорити свої перші слова та цілі пропозиції англійською мовою!

У цьому віці дитина дуже рухлива і починає встановлювати контакти з однолітками. Тому найкращий і найприродніший вид навчання англійської мови в цьому віці це гра. Завдяки спеціальній методології і викладачам, які вміють і яким подобається працювати з дітьми, Ваша дитина полюбить англійську мову та вивчення іноземних мов загалом.

Англійська для школярів

Курси англійської для школярів побудовані на базі комунікативного навчання, розрахованого в першу чергу на розвиток навичок говоріння і розуміння мови, що звучить на слух. Ми допомагаємо в засвоєнні мовного матеріалу, передбаченого шкільною програмою.

При підборі основного підручника враховуються індивідуальні характеристики чинної групи та кожного окремого слухача, щоб зробити процес навчання продуктивнішим.

Використовуються авторські розробки та навчальні посібники видавництв Oxford, Cambridge.

Ваша дитина з цікавістю вивчить англійську мову і виявиться далеко попереду своїх однокласників.

У нашому центрі Ваша дитина:

  • навчиться говорити, читати та писати англійською мовою;
  • заповнить прогалини у знаннях та випередить шкільну програму;
  • з легкістю та інтересом виконуватиме домашні завдання;
  • заведе нових друзів;
  • складе ДПА, ЗНО або вступні іспити.

У майбутньому скаже Вам велике ДЯКУЄ, за хорошу освіту та успішну кар’єру!

Call Now Buttonзателефонувати