Англійська для корпоративних клієнтів

Корпоративне навчання англійської чи будь-яким іншим іноземним мовам – це ефективний спосіб компанії досягти відразу кількох цілей:

– підвищити кваліфікацію своїх співробітників для подальшого покращення роботи компанії;

– підвищення довіри та схильність до компанії, яка піклується про своїх співробітників;

– Поліпшення взаємовідносин між співробітниками всередині компанії.

Індивідуальний підхід до кожної компанії, враховуючи унікальність сфери діяльності, разом із побажаннями та потребами майбутніх учнів – це лише деякі складові результативності компанії у корпоративному навчанні іноземних мов.

Викладачі нашого навчального центру приїдуть до вашого офісу в будь-який, зручний саме для ваших співробітників час для проведення ознайомлювальної та навчальної роботи. На першому безкоштовному уроці ви зможете ближче ознайомитись із методикою нашого курсу, що дасть вам можливість зробити правильний вибір. Наші викладачі, у свою чергу, протестують ваших співробітників та визначать їх у найбільш підходящі групи. Цей метод дозволить зробити навчання найефективнішим.

Розклад занять, що рекомендується, становить 2-3 рази на тиждень по 1 годині, проте на прохання організації час або кількість занять може бути змінено.

Викладачі нашого навчального центру, крім основного навчання, контролюють відвідуваність персоналу, а також рівень засвоєння матеріалу. Після закінчення кожного рівня навчання проводиться спеціальний іспит, що показує рівень підготовки ваших працівників.

Якщо іспит виявляє факт неуспішності колективу, проводиться додаткова корекція незасвоєного матеріалу, що дозволяє досягти максимально позитивного результату. Пам’ятайте, що ви сплачуєте результат, а не процес.

А ще Англійська це кар’єрне зростання!

Оскільки найбільші компанії в Україні є найчастіше організаціями з іноземними капіталами, то і внутрішнє спілкування, спілкування з керівництвом та закордонними колегами відбувається англійською мовою. Англійська мова в таких компаніях є основною базою для всього циклу життєдіяльності організації, починаючи від презентаційного матеріалу для клієнта до складних аналітичних звітів для керівництва.

Наш курс допоможе перспективним, амбітним людям, які не планують працювати все життя на одному місці, активно просуватися кар’єрними сходами великих компаній.

Специфіка уроку

Цікаві заняття
Кожен урок – нова цікава тема
Час уроку: 1 урок – 60 хвилин (групи поділяються на рівні)
Розмовна мова
До дискусії залучаються всі учасники уроку

Корпоративне навчання англійської мови працівників дозволяє вирішити завдання підвищення конкурентоспроможності Компанії та є чудовою мотивацією для персоналу!

Залежно від ваших потреб ми можемо запропонувати найбільш підходящу програму англійської мови – від курсу розмовної англійської до спеціалізованого курсу бізнес англійської

Опис процесу організації корпоративного навчання англійської мови:

STEP 1 – Презентація школи.

Після Вашої попередньої заявки, наші фахівці проводять більш детальну презентацію школи та відповідних програм.

STEP 2 – Тестування співробітників.

Завдання тестування не лише визначення рівня англійської мови, а й формування груп з урахуванням психологічних якостей, професійної спеціалізації та графіка роботи кожного працівника.

Тестування одного співробітника займає близько 20 хвилин і складається з письмової та усної частин.

STEP 3 – Складання програми.

Залежно від Ваших цілей та завдань, ми можемо запропонувати одну зі стандартних програм або розробити нову програму спеціально для Вашої Компанії.

Також на цьому етапі здійснюється підбір найбільш підходящих викладачів.

STEP 4 – Проведення БЕЗКОШТОВНОГО заняття.

Після формування груп та підготовки програми ми пропонуємо пройти перше заняття БЕЗКОШТОВНО! На цьому повноцінному занятті Ваші співробітники зможуть познайомитися зі своїми викладачами, особисто оцінити їхню кваліфікацію, оцінити стиль ведення заняття, познайомитися з навчальними матеріалами та структурою занять.

STEP 5 – Підписання договору.

Курс тривалістю 4-9 місяців, тематика та розробки Cambridge, Oxford.

Наши клиенты

Call Now Buttonзателефонувати